KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778149
nr 1377 8149
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, stadmotiv. Olja på pannå, 48x34 cm, yttermått inklusive ram: 51x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:32:40
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix